top of page
Profesionálne kávovary do kaviarní

 

Kvalitný a spoľahlivý kávovar je základ pre úspech kaviarne. Pri dnešnej konkurecii podnikov je dôležitá súhra všetkých faktorov, ku ktorým neodmyslitelne patrí aj kávovar. Ponúkame strednú triedu, vyššiu a najvyššiu triedu v modelových radách od firiem ECM, ASCASO a  XLVI  a samozrejme SLAYER

Slayer coffee machine. Firma zo Seatlle je unikát a momentálne najlepšia firma v inováciách a kvalite kávovarov a spracovania. Ak hĺadáte kvalitu a totálny luxus, ste na správnom mieste. Momentálne vyrábajú 2  modely kávovarov - Slayer Espresso a Slayer Steam. Najkvalitnejšie materiály, akési v kávovaroch dokážete predstaviť a neskutočné množstvo designových riešnení pre Vašu kaviareň alebo domácnosť. 

Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Inšpiráciu hľadajú v nostalgických 60- tych rokoch.

Vlastné výskumy a návrhy od zákazníkov sú ďalším základom pre pokrok. Pre výber komponentov kladú najvyšší dôraz a pokiaľ je to možné, vyhýbajú sa použitiu plastov. Modely ECM nie sú masovo vyrábané kávovary, sú vyrábané hlavne kladením dôrazu na ozajstnú kvalitu pre kaviarne, ale aj domácnosť.

Pozrite si oficiálny web našej spoločnosti. Sme výhradným distribútorom tejto značky

Craft well, very well "

Tento koncept predstavuje filozofiu našej spoločnosti. Extrémne vysoká kvalita materiálov, starostlivý dizajn komponentov, dôkladné testy a testy ... V skratke, vytvorenie spoľahlivo zostavených, čestných produktov.

KVALITA PRIAMO Z BARCELONY

Mladí, kreatívni a hlavne inovatívni páni z Talianska vyrábajú ručne modely pod značkou XLVI. Vrátane všetkých použitých dielov, ktoré pochádzajú výlučne a len z Talianska. 

bottom of page