top of page

PONUKA NA MIERU PRE VAŠU PREVÁDZKU

 

Idete otvárať novú kaviareň, alebo rozmýšľate o zmene v existujúcej? Ak máte záujem ponúkať služby na najvyššom možnom štandarte, možno Vás zaujme naša ponuka kvalitných produktov a podpory. 

EXKLUZIVITA

 

Partnerom, čo sa rozhodnú s nami spolupracovať ponúkame určitú formu exkluzivity. Čo to znamená? Je to jednoduché, v žiadnom prípade kaviareň vo Vašej blízkosti nebude mať rovnaké portfólio ako Vy. Záleží nám na kvalitnej spolupráci a spokojnosti Vás ako zákazníka. 

 

ESPRESSO - HOUSE BLEND DO VAŠEJ KAVIARNE - REAL GENTLEMAN
 

Sme toho názoru, že každá kaviareň potrebuje tzv. house blend, t.j. kávu, ktorá chutí vždy rovnako, na ktorú si zvyknú Vaši zákazníci. Ocenia chuť a jednotvárnosť kvality, ktorú ponúkate vo Vašom bare. Nebránime sa experimentom, ale podľa vlastnej skúsenosti vieme, že základ a ponuka kaviarne by mala mať svoj štýl, výzor.

V spolupráci s nami Vám ponúkame kvalitný biely porcelán na náš blend REAL GENTLEMAN, s jemným logom na asymetrickej podšálke. 

Nielen porcelánom, ale aj designom sa náš blend odlišuje v rámci našej ponuky. Espresso blend je znázornený bordeau farbou s logom 9 Grams Coffee a mapou sveta, do ktorej je vsadená osoba A.W. 

 

ESPRESSO - SINGLE ORIGIN - JEDNODRUHOVÉ KÁVY

 

Pre doplnenie ponuky House blendu - Real Gentleman, máme pre Vás naše výberové jednodruhové kávy s pôvodom. Ponúkame kávy z celého sveta priamo od farmárov. Medzi najžiadanejšie kávy patria hlavne kávy z krajín ako Ethiopia, Panama, Costarica a Salvador. 

V spolupráci s nami Vám ponúkame kvalitný čierny porcelán na naše jednodruhové kávy 9 Grams Coffee, s jemným logom na asymetrickej podšálke. 

Nielen porcelánom, ale aj designom sa naše kávy odlišujú v rámci našej ponuky. Jednodruhové kávy sú rozdelené farebne podľa kontinentov. 

 

1
2
KOMPLEXNÁ PONUKA - COFFEE - TEA - CHOCOLATE...

 

Naše kávy 9 Grams Coffee krásne dopĺňajú luxusné čaje Lov Organic alebo Tea Theory. Očarujúci design a kvalita jedného z popredných francúzskych čajových domov, ktorý udáva momentálne trendy v miešaní čajových chutí a často  prichádzajú s očarujúcimi novinkami. V ponuke máme sypané, tak aj balené čaje.

 

PONUKA KÁVOVAROV

Potrebujete kávovar? Nový, používaný, na splátky, v hotovosti alebo ste rozhodnutý pre kávovar za odbery? Vieme Vám pripraviť varianty - model, ktorý Vám bude vyhovovať. Ponuka je veľmi široká, preto preferujeme, ak nás budete kontaktovať, pripravíme Vám ponukuna mieru. V našej ponuke nájdete značky kávovarov La Marzocco, La Spaziale, ECM a Expobar. 

Sme presvedčení, že kvalitný kávovar je dôležitý pre každú dobrú kaviareň. 

3
4
PONUKA MLYNCOV - ANFIM

 

Kvalitný mlynček je neodmysliteľná súčasť každej kaviarne, bez kompromisov. Sme výhradný distribútor pre Slovensko značky Anfim, ktoré patria do skupiny Hemro Group (Mahlkoenig, Ditting)

PODPORA A SPOLUPRÁCA

 

Kompletné zaučenie v rámci spolupráce - bezplatné zaškolenie na prípravu espressa, cappuccina a kávových koktejlov. Áno, presne ako čítate. Záleží nám na tom, aby ste pripravovali produkty na 100%. To je aj naša podmienka spolupráce.

5
6
LATTE ART

 

Zaškolíme Vás na základy Latte Art alebo Vám pomôžeme sa zdokonaliť bezplatne v rámci spolupráce.  

KÁVOVÝ LÍSTOK

 

Pomôžeme Vám zostaviť Váš nápojový lístok 

7
Malá prevádzka
mala prevadzka

CENY OD 2300 € 

Ponuka

Otvárate menšiu kaviareň a nechcete sa viazať veľkými odbermi? Ponúkame Vám nový model spolupráce. 

Pri nákupe kávovaru a mlynčeka poskytneme 25% ZĽAVU z našich cenníkových cien. Táto zľava je viazaná odberom našich produktov (káva, čaj) na 36 mesiacov. 

Odber kávy ja minimálne 8kg/ mesiac.

stredná prevádzka
stredna prevadzka

Ponuka

Otvárate stredne veľkú kaviareň, kde potrebujete výkon za rozumnú cenu a nechcete sa viazať veľkými odbermi? Ponúkame Vám nový model spolupráce. 

Pri nákupe kávovaru a mlynčeka poskytneme 25% ZĽAVU z našich cenníkových cien. Táto zľava je viazaná odberom našich produktov (káva, čaj) na 36 mesiacov. 

Odber kávy ja minimálne 14 kg/ mesiac.

CENY OD 3000 € 

Luxusná prevádzka

CENY OD 7000 € 

Ponuka

Otvárate stredne veľkú alebo veľkú kaviareň, kde potrebujete výkon a chcete sa odlišovať? Nechcete sa viazať veľkými odbermi? Ponúkame Vám nový model spolupráce. 

Pri nákupe kávovaru a mlynčeka poskytneme 25% ZĽAVU z našich cenníkových cien. Zľava na Slayer 10%. Táto zľava je viazaná odberom našich produktov (káva, čaj) na 36 mesiacov. 

Odber kávy ja minimálne 16 kg/ mesiac.

luxusna prevadzka
MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

 

Ak máte záujem o spoluprácu, jednoducho nás kontaktujte. Ďakujeme

Kontakt
bottom of page