top of page
MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

 

Ak sa chcete odlišovať od ostatných a zaujať nielen designom, ale aj kvalitou a pocitom kladného vzťahu pre životné prostredie, toto sú tie pravé čaje pre Vás. Čaje nezameniteľnej chute a vône. Sme výhradný distribútor Lov Organic | Kusmi tea | Blend tea | a vlastná značka čajov Tea Theory. Čaje sú pre náročných, do prevádzok, barov, hotelov a kaviarní, kde to naozaj myslia vážne s kvalitou. Vieme zabezpečiť komplet servis vrátane kávy a čokolády.

ČAJOVÝ SERVIS

Porcelán od For Life

 

 

Kvalitný a designovo jedinečný porcelán od americkej spoločnosti For Life. Dlhá životnosť a nevšednosť sú zárukou jedinečnosti Vašeho podniku, kaviarne, baru, hotela.

SPOLUPRÁCA

Hľadáme profesionálov

 

 

Kvalitné čaje si zaslúžia starostlivosť od hotelov, kaviarní...Preto náš zámer je jednoznačný. Zameranie na najkvalitnejšie prevádzky na našom trhu, ktoré majú ochotu a chuť ponúknuť zákazníkov vysokú kvalitu.

DISTRIBÚCIA A PREDAJ

Vlastná línia

 

Riadime a dozeráme na kvalitu. Je pre nás dôležité, aby produkt bol správne podávaný. To je jednoznačný dôvod, prečo si klientov a prevádzky navštevujeme sami.

BALENIA

Gastro čaje

 

 

Naše čaje sú určené hlavne pre HoReCa sektor. Gastrobalenia s výhodnou cenou, samostatne balené čaje v bavlnených vrecúškach alebo sypané čaje v uzatvárateľných plechovkách kvoli zachovaniu čerstvosti

DESIGN

Súhra kvality a designu

 

 

Design nabral inšpiráciu v škandinávskych  krajinách, kde jemnosť a teplé farby sú toho jednoznačným dôkazom. Veľký dôraz bol kladený na vnímanie zákazníka, aby logo alebo samotný produkt navodil príjemnú atmosféru.

DOKONALÝ DARČEK

Pre Vás, pre rodinu

 

 

Na našich prevádzkach je možné kúpiť aj darčekové sady, ktorými môžete urobiť radosť svojim blízkym.

Ružová žltá Trs banánov Poďakovanie Pohľadnica (Príbeh na Instagram) (Prezentácia (169)) (
TEATHEORY_COLOUR.png

Čaje pre náročných - EXTRAORDINARY

 

Naše čaje a výber výchádza hlavne zo spojenia (presne toho istého, ako v káve), ponúknuť zákazníkom kvalitu a odlišnosť a pritom nezabúdať na všetky atribúty. Tým máme na mysli, čestnosť a hlavne kvalitu. 

 

Názov našich čajov výchádza z kultúry krajín, ktoré majú skúsenosti a tradíciu s pestovaním čaju niekoľko storočí (minimálne).  Teória chaosu, ktoré vynikne jemným zamávaním krídel vážky, dokáže vytvoriť nekontrolovateľnosť. Preto naše čaje majú v logu vážku, ktorá nepodporuje túto teóriu, práve naopak. Teóriu vnímama ako náuku o čajoch

 

V našej sekcii nájdete čaje rozdelené do 3 kategórií - ORGANIC - EXCLUSIVE - FLAVOURED. Nájdete krásne čisté chute, jemne ochutené čaje alebo bio čaje.

TEATHEORY.SK
download_edited.png

Navrhujeme naše zmesy s typicky talianskym prístupom: musia byť chutné na podnebí, aromatické pre nos a nakoniec krásne na pohľad. Neponúkame stovky zmesí, len tie správne. Od čajových listov po pravý bergamotový éterický olej vyberáme iba to najlepšie, čo môžeme nájsť, a všetko sa testuje a znova testuje, aby sa zabezpečilo, že to, čo pijete, je rovnako bezpečné ako chutné. Väčšina zmesí je tiež certifikovaná v Košer OU

 

Spoločnosť Blend Tea bola založená v roku 2003 na brehu jazera Maggiore medzi severným Talianskom a Švajčiarskom. Aj keď si užívam šálku espressa, mojou vášňou bol čaj, jeho chuť, história a jedinečné zdravotné vlastnosti. "Chcela som predstaviť taliansku chuť svetu a pripraviť zmesy, ktoré by mohli tešiť jednotlivo, skrátka samotný hrnček čaju alebo v kombinácii s jedlami všetkého druhu. Neponúkať milión druhov čajov, iba tie, ktoré tvoria zmenu". Sara Bresciani, majiteľka 

LOGO.jpg

Prečo si vybrať náš organický Čaj? 

 

V škandinávskych krajinách, "Løv" znamená "list". Løv Organic bol inšpirovaný tejto časti sveta, kde moderný životný štýl ide ruka v ruke s ohľadom na životné prostredie. Lahodné a inovatívne organické čaje a wellness zmesi v krásnom ekologickom balení. Løv Organic kombinuje potešenie a ekológiu a ponúka organickú radu čajov, ktorá robí každodenný život krajší.

logo_Kusmi.png

Kusmi Tea je stále nestarnúca legenda, ktorá poskytuje skutočný zážitok milovníkom čaju. Dnes je na výber až 70 druhov zmesi predovšetkým čiernych, zelených a červených čajov. Tie sú vyrábane prevažne ručne, z celých čajových listov, ktoré pochádzajú z Číny, Indie alebo Srí Lanky. Čaje sú obohatené o krásnu vôňu a výbornú chuť hlavne Vanilky z Madagaskaru, Bergamotu z Kalábrie alebo ovocia, kvetín z Grassu.

Príprava zmesi, výroba vrecúšok i samotné plnenie KusmiTea prebieha vo vlastných závodoch firmy v Normandii a výrobok teda môže niesť označenie MADE IN FRANCE=svetovo uznávaný symbol kvality.

bottom of page