top of page

Chcete si doma pripravovať kávu na kvalitnom zariadení. Neviete sa vyznať v paraametroch kávovar, mlynčekov a v technológiách? Chcete si pripravovať doma alebo v kancelárii kvalitné espresso alebo cappuccino? Alebo skrátka áte záujem len o kvalitný kávovar na pods (často sa stretnete s názvom cialda alebo capsule)? Potrebujete poradiť? Nech sa páči, pýtajte sa alebo si pozrite našu ponuku. 

ECM & ANFIM

Osobne doma používam túto kombináciu. Nič lepšie v pomere kvalita a cena si predstaviť neviem. Vysoko leštený inox krásne doplní Vašu kuchynskú linku. 

Produkty sú od renomovaných spoločností Anfim (výrobcovia sú sponzori Svetového šampionátu Latte Art) v spojení s nemeckou precíznosťou, ktorú ponúka značka ECM. 

Spracovanie a materiály Vám ponúkajú dlhú životnosť. Kávovar, okrem toho, že má zabudované rotačné (nie komerčné vibračné) čerpadlo Vás odmení takmer žiadnou hlučnosťou pri príprave espressa. Okrem toho nemusíte myslieť na pripojenie vody alebo odpadu. Stkrátka stačí Vám ho zapnúť od elektriny a možete začať pripravovať dokonalé espresso. Kávovar je neskutočne variabilný, ak by ste ho chceli naozaj pripojiť na vodu, nie je žiaden problém. Neskutočné technické riešenie. Možnosť nastaviť teplotu alebo tlak čerpadla manuálne,  je samozrejmosťou. 

Ak ste " CoffeeGeek" neverím, že existuje lepšie riešenie pre Váš domov alebo kanceláriu. Ak áno, radi prijmeme Váš názor. 

ECM & ANFIM

Ak máte viac peňazí a naozaj rozmýšľate do investície kávovaru, máme pre Vás jeden tip v podaní tejto krásnej mašiny, ktorá je určite viac ako vhodná aj do menších kaviarní. Neskutočný kávovar (máme ho v školiacom centre), ktorý ponúka maximálne možnosti na všetko, čo si len predstavíte. Spomenieme 2 nezávislé boilery, nastavovanie teploty hlavy kávovaru a trysky na paru. Možnosť napojenia na vodu alebo zo zásobníka. Alebo napríklad, ak ráno nemáte čas a chcete si len pripraviť espresso (nie cappuccino), žiaden problém. Kávovar má dva režimy, zapnete si len nahrievanie kotlíka na espresso a zachvíľu je kávovar pripravený k použitiu. 

A neposledná vec, ktorú chceme spomenúť je design. Originálny a krásny kúsok.  

Káva s pôvodom

 

O všetkých našich kávach, ktoré ponúkame, vieme pôvod, farmu, spôsob spracovania, prístup k životnému prostrediu.

V našej ponuke sa snažíme ponúknuť kávy vždy s rozdielnym chuťovým profilom, aby ste mohli ochutnať a spozorovať diametrálne rozdielne chuťové profily.

Mám záujem o kávu a kávovar do domácnosti alebo office

 

Hľadáte zmenu, odlišnosť, kvalitu a služby profesionálov? Stačí ak vyplníte formulár a my Vás budeme následne kontaktovať.

bottom of page