top of page
KAVIARENSKÝ KONCEPT

 

Ak hľadáte neštandartnú ponuku služieb a portfólia, vieme Vám nastaviť celú kaviareň.

VÝBEROVÁ KÁVA - ESPRESSO

 

Z našej pražiarne ponúkame výberové kávy, ktorých ponuku obmieňame cca v 3- 5 mesačných intervaloch. Naše kávy sú s pôvodom, kde poznáme farmárov, formu spracovania atď.

 

PROFESIONÁLNE ZAŠKOLENIE PERSONÁLU

 

S kávou to myslíme naozaj vážne. Pripravíme Vás na otvorenie novej kaviarne alebo Vám pomôžeme zlepšiť prípravu vo fungujúcej kaviarni, aby ste mali istotu, že zákazníci, ktorí Vás navštevujú budú vždy spokojní.

 

KOMPLEXNÁ PONUKA - COFFEE - TEA - CHOCOLATE...

Naše kávy 9 Grams Coffee krásne dopĺňajú luxusné čaje Lov Organic a Tea Theory. Očarujúci design a kvalita jedného z popredných francúzskych čajových domov, ktorý udáva momentálne trendy v miešaní čajových chutí a často  prichádzajú s očarujúcimi novinkami. V ponuke máme sypané, tak aj balené čaje.

KÁVOVÉ PORTFÓLIO

Popri zaškolení na espresso a cappuccino Vám vieme poskutnúť know- how aj s našimi receptúrami a postupom prípravy. Nie sme len pražiči, distribútori. Máme vlastné kaviarne, kde z praxe a požiadaviek zákazníkov, utvárame naše portfólio.

NAVYŠE

Ak si netrúfate otvoriť kaviareň len s čisto výberovýmii kávami, ponúkame možnosť, ktorá sa nám osvedčila vo viacerých prevádzkach včetne našich vlastných. Distribuujeme pre slovenský trh taliansku kvalitnú kávu Costadoro Caffe, ktorá tvorí House Brand kaviarní a pritom je ponuka výberových káva + brew bar. 

Hlavná myšlienka spočíva v tom, že niektorí zákazníci majú radi svoju "naučenú" chuť a niekedy chcú experimentovať. Výberové kávy majú svoju charakteristiku a sú výnimočné. Na druhej strane, ak máte napríklad v ponuke našu kávu z Guatemaly a pre zákazníka profil  nie je úplne vyhovujúci, môže počas ponuky tejto výberovej kávy piť Váš House Brand, pokiaľ neobjaví kávu, ktorá mu vyhovuje. 

LATTE ART

Zaškolíme Vás na základy Latte Art alebo Vám pomôžeme sa zdokonaliť bezplatne v rámci spolupráce

INÉ PRÍPRAVY

Na akúkoľvek prípravu kávy si spomeniete, vieme vám ju zabezpečiť aj po technickej stránke a hlavne Vás to naučiť. Napríklad aj spôsob prípravy kávy, ktorý pretrváva storočia - arabská káva. Pripravená na piesku, varená s kardamónom a cukrom alebo v iných kombináciach.

ALTERNATÍVNE Prípravy - brew bar

Čoraz častejšie (aj v našich končinách), sa stretávate s dopytom zákazníka po príprave kávy alternatívnou metódou, ako napríklad príprava kávy cez syphon, Hario Dripper alebo Chemex. S našou kávou a pomôckami - brew barom a celým nastavením, nebude pre Vás klientom poskytnúť aj túto možnosť prípravy kávy. Určite veľa zákazníkov ocení tento moderný trend aj vo Vašej kaviarni. 

TECHNICKÉ RIEŠENIA

Potrebujete poradiť alebo navrhnúť zábarie? Správna ergonómia a nastavenie zábaria Vám v konečnom dôsledku ušetria peniaze na personále. Nebudú sa "krížiť" barové cesty. Potrebuje spojiť barmanskú časť s baristickou? Vieme Vám pomôcť s navrhnutím.

OD NÁS SA DOZVIETE VŠETKO O KÁVE

 

Vo vlastnom školiacom baristickom centre Vás naučíme všetko potrebné, môžete otestovať prípravy kávy, ako espresso alebo cappuccino na rôznych kávovaroch, alternatívne prípravy kávy. Skrátka všetko, čo by mala v dnešnej dobe obsahovať moderná a kvalitná kaviareň

MÁTE ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

 

Ak máte záujem o spoluprácu, jednoducho nás kontaktujte. Ďakujeme

bottom of page